O firmie

O firmie

Spółka akcyjna BLOCK od chwili jej powstania w 1991 roku oferuje swoim klientom kompleksowe, specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie wytwarzania pomieszczeń charakteryzujących się wysoką jakością środowiska („pomieszczenia czyste” - „clean rooms”) oraz jest generalnym wykonawcą robót budowlanych związanych z realizacją tego rodzaju obiektów.

Specjalizujemy się w usługach wymagających zaawansowanych technologii: poczynając od konsultacji, przygotowania projektu, poprzez własną produkcję, dostawy, budowę, uruchomienia i odbiory końcowe, jak również serwis zrealizowanych kompleksów inwestycyjnych. W całym procesie realizacyjnym stosujemy najnowocześniejsze technologie, mając na uwadze najwyższe standardy ochrony środowiska naturalnego.

Jesteśmy firmą inżynieryjną posiadającą profesjonalną kadrę pracującą w dużym zespole architektoniczno – projektowym, wspartą doświadczoną ekipą inżynierów, technologów i techników gotową do realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego obiektu zgodnie z oczekiwaniami klienta. Nasz rozbudowany dział usług walidacyjnych pozwala weryfikować jakość, funkcjonalność i sprawność budowli i zastosowanych w nich technologii. W zakres działalności spółki wchodzi również wysokiej jakości serwis „pomieszczeń czystych” oraz systemów klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania oraz chłodzenia.            W naszej działalności bierzemy zawsze pod uwagę standardy jakościowe i uwarunkowania prawne obowiązujące w miejscu inwestycji.

Do głównych obszarów działalności firmy należą: farmacja i biotechnologia, laboratoria, medycyna oraz przemysł elektrotechniczny, chemiczny i  spożywczy.

Wykonując skomplikowane technologicznie budowle, spółka  stosuje  własne opracowania  projektowe, które następnie wytwarza we własnych zakładach produkcyjnych oraz dostarcza  realizując założone prace „pod klucz”. Wszystkie systemy wytwarzane są z wykorzystaniem  wieloletniego doświadczenia, co zapewnia maksymalną niezawodność pomieszczeń i urządzeń.

Za pośrednictwem spółek-córek grupa BLOCK obecna jest w wielu krajach. Swoją działalność rozwija w Czechach, Rosji, Białorusi,  Polsce i na Słowacji.

Naszą ideą jest aby  każda wykonywana przez nas czynność zmierzała do praktycznego wykorzystania wszelkiej zdobytej wiedzy, optymalizacji procesów kontroli jakości, polepszania standardów technicznych oraz nieustanego podnoszenia jakości pracy, co  powoduje stałe doskonalenie wytwarzanych przez BLOCK produktów.

Wiemy, że perfekcyjne  rezultaty wymagają  perfekcyjnych warunków. Dlatego naszą filozofią jest  wytworzyć środowisko i warunki do Waszej pracy, na których  możecie polegać i maksymalnie skoncentrować na wykonywanej pracy. Nasze kroki zmierzają do praktycznego wykorzystania nabytych umiejętności i  do nieustannego  ulepszania standardu ku doskonalszemu.

 

 

  © Copyright BLOCK a.s. 2013