O firmie

O firmie

Jesteśmy cenioną, pomyślnie rozwijającą się i innowacyjną, międzynarodową grupą firm BLOCK®, działającą od 1991 roku, w wielu krajach całego świata.

Wykonujemy ponadczasowe pod względem funkcjonalnym kompleksy inwestycyjne z zaawansowaną technologią (HIGH Technology) oraz o wysokiej jakości środowiska (clean rooms). Jesteśmy firmą projektową, inżynieryjną i wykonawczą posiadającą doświadczony zespół techników, technologów i inżynierów niezbędny do kierowania budową oraz do jej realizacji.

Klientom oferujemy usługi kompleksowe w zakresie przygotowania projektu, produkcji, budowy i serwisu. Nasze rozwiązania gwarantują optymalizację kosztów eksploatacyjnych i inwestycyjnych, szczególną wagę przykłada się do ochrony środowiska naturalnego.

Nasze realizacje są wspierane przez nasz własny program produkcyjny.

Realizujemy budowy dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologii, branży opieki medycznej, nauki i badań, mikroelektroniki, automotive a także innego rodzaju budynki przemysłowe z technologią clean room.

Jesteśmy świadomi tego, że perfekcyjne wyniki wymagają perfekcyjnych warunków i dlatego naszą filozofią jest stworzenie doskonałego środowiska i warunków dla Państwa pracy, na których można w stu procentach polegać, by w pełni skoncentrować się na swojej pracy. 

 

 

  © Copyright BLOCK a.s. 2013