Sfery działaniaTechnika cieplna i klimatyzacja
Technika cieplna i klimatyzacja Kompleksowe dostawy wentylacji, klimatyzacji, chłodzenia technologicznego ,wodnego chłodzenia, kotłowni, stacji wymiennikowych, sprężonego powietrza, techniki medycznej oraz systemów sterowania.

Technika cieplna i klimatyzacja

W sferze budownictwa komercyjnego i innych branżach, firma BLOCK zajmuje się dostawą technologicznych całości techniki cieplnej i klimatyzacji. Nasza firma prowadzi  kompleksowe dostawy i montaż klimatyzacji,  wentylacji, technologicznego chłodzenia, wodnego chłodzenia, kotłowni, stacji wymiennikowych, sprężonego powietrza, techniki medycznej i systemów sterowania. Dostawy klimatyzacji są realizowane w budownictwie mieszkaniowym, administracji,  produkcji i handlu, służbie zdrowia, przemyśle spożywczym, kulturze i sporcie.

Nieodłączną częścią naszych dostaw są: dokumentacja projektowa, realizacja całości inwestycji na klucz, kompletna regulacja i mierzenie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny włącznie z obsługą techniki cieplnej i klimatyzacji. Na życzenie klienta dopuszcza się monitorowanie na odległość danych instalovanych systemów.

Nasi technicy  i serwisanci  nieustale podwyższają swoje kwalifikacje,  tak aby byli zdolni  profesionalnie  wypełnić każde życzenie klienta .

  © Copyright BLOCK a.s. 2013